Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Turowicza

Jestem radcą prawnym z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym przy obsłudze przedsiębiorców w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego: prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy, a także innych regulacji prawnych, które towarzyszą przedsiębiorcom w ich codziennej działalności.

W swojej praktyce służę pomocą przy sporządzaniu i opiniowaniu umów, negocjacjach, przygotowywaniu pism, wniosków, opinii i analiz. Prowadzę całościową obsługę prawną spółek kapitałowych, osobowych, stowarzyszeń i innych podmiotów.

Od wielu lat specjalizuję się w zagadnieniach związanych z prawem energetycznym, ochroną środowiska i obrotem nieruchomościami.

Pracowałem w renomowanych kancelariach prawnych oraz jako prawnik wewnętrzny w firmach. Doradzam dużym przedsiębiorcom, ale także organizacjom, instytucjom i osobom fizycznym, co pozwala mi na szeroką perspektywę w ocenie zagadnień prawnych i potrzeb danego klienta.

Posiadam wieloletnią praktykę sądową w prowadzeniu sporów sądowych, reprezentuję klientów przed organami administracji i sądami administracyjnymi.

Jestem autorem wielu artykułów opublikowanych w czasopismach branżowych, prowadzę wykłady oraz szkolenia dla klientów, a także dla aplikantów radcowskich Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Jestem członkiem Komisji ds. Integracji Środowiskowej i Pomocy Koleżeńskiej przy OIRP Warszawa.

Pracuję w języku polskim i angielskim.